Nagyon szép, elegáns, jól használható laptop táska.
A zipzár kicsit akad,de tetszik a táska,remélem tovább bírja mint az előző,azt is itt vattam, 2 hónap után elszakadt a bélése.
Helyes táska nyárra, de lehetne kicsit nagyobb. Újonnan erős műbőr szaga volt, úgyhogy egy hétig szellőztettem, mielőtt használatba vettem.
A táska egy hét hordás után a vállpánt felső részen a varrása elszakadt és az egyik oldalzseb kifeslett.
Nagyon elégedettek vagyunk a kisággyal. Stabil, könnyen mozgatható, és nagyon praktikus, hogy az oldalán hálós rész van, így jól látjuk a babát. A mérete kényelmes, az anyaga szép és igényes, otthon is sokkal jobban néz ki, mint amire számítottunk. Jó választás volt.
Praltikus, divatos kis hátizsák. Szép, pont olyan, mint a képen. Az anyaga megfelelő.
Pontosan ilyen méretű hátizsákot szerettem volna, örülök, hogy találtam az Önök termékei között. Az anyaga kicsit büdös, de amúgy megfelelő.
Nagyon szép és minőségi.
Pontos szállítás, jó minőség.
Kiváló, ezért rendeltem most másodszor is ugyanazt a táskát.
Alapvetően elégedett vagyok ár-érték arányban a hátizsákkal, de a színazonosság nem egészen egyezett a fotóval. Nem a mintára, hanem az árnyalatra gondolok: a képen inkább piros-kék színek látszanak, a kapott hátizsák pedig naryancs- türkiz.
Az oldal és a termék is nagyon szuper!
Az oldal és a termék is nagyon szuper!
nagyon aranyo az kimondottan a fiataloknak való
4 hónapja használom a táskát és tökéletes számomra. Bőven van benne hely füzeteknek, laptopnak és egyéb kisebb dolgoknak. A zsebeknek hála, kényelmes eltudom pakolni a dolgaimat, amiket ritkán használok. Nincs vele semmi gond.
Imádom őket . Jó anyag. Elegáns . Nem gondoltam volna hogy ennyi pénzért ilyen jó minőséget kapok. Fogok még rendelni 🥰
A táska kicsit használt benyomást kelt.
A táska maga nem rossz, viszont az egyik cipzárhúzó hiányzik, tehát hibás árút kaptam
Tényleg olyan, mint a képeken. Kényelmes.
Az igazság,az,hogy először másik táskát néztem ki,Azt kellett volna megvennem,mert a mérete egy kicsit nagyobb lett volna.A megvásárolt táska nagyon tetszik,jó a minősége.Csak a telefon tartója egy kicsit-kicsi.Lehet,hogy megveszem amit először kinéztem Magamnak.
